PRIVAATSUSPOLIITIKA

 
Cortiner.ee veebipood ja selle haldaja Trident Property OÜ kaitseb alati oma klientide isikuandmeid ning ei edasta neid ega muud kliendi poolt antud informatsiooni kolmandatele osapooltele peale logistikapartneri, v.a. minimaalses mahus logistikapartnerile tellimuse täitmiseks ja juhul, kui teabe edastamine on nõutud, kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.

ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Cortiner.ee veebipoodi haldav Trident Property OÜ kogub tellimuse täitmiseks ning hilisema sujuvama kliendisuhtluse tarbeks ning paremate pakkumiste koostamiseks kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail) ja ostuajalugu.

Ühedki kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud minimaalses võimalikus mahus tellimust täitvale logistikapartnerile. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Klientide pangaandmeid Cortiner.ee ja Trident Property OÜ ei kogu ega protsessi, kuna Cortiner.ee keskkond kasutab maksete kogumiseks Maksekeskus AS turvalist pangalinkidega makselahendust, mis garanteerib kliendi fiskaalandmete konfidentsiaalsuse. Trident Property OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

CORTINER.EE TEATED

Cortiner.ee teateid (sh. eripakkumised) saavad ainult uudiskirjaga liitunud, olles sellega liitunud kas läbi Trident Property OÜ püsikliendiprogrammi või elektrooniliste kanalite. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Soovin uudiskirjast loobuda”.

Cortiner.ee saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. Cortiner.ee ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid (e-mail, telefoninumber) kasutada kolmandatel osapooltel.

MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Cortiner.ee kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

Cortiner.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.
 
TASUTA TRANSPORT
TASUTA TRANSPORT
Tasuta üleriigiline transport üle 80€ ostudelt
TURVALINE OSTUKESKKOND
TURVALINE OSTUKESKKOND
Meie netipood kasutab turvalist SSL tehnoloogiat.
LIHTNE TAGASTUS
LIHTNE TAGASTUS
Lihtne tagastus 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Käibemaks (20%):
Mine ostukorvi Jätka ostmist